درباره ما

درباره هلدینگ پویاکاران ماد

گروه پویاکاران، یک هلدینگ سرمایه گذاری، بازرگانی، خدماتی، تبلیغاتی و رسانه ای خصوصی است که در سال 1384 توسط مهندس پویا نامداری، تاسیس و فعالیت خود را با ورود به عرصه ی خدمات مشاوره و امور گمرکی آغاز نمود و در مدت اندکی توانست به یکی از شرکت های موفق، در این حوزه مبدل گردد. این گروه، با ارائه خدمات گمرکی و بهره مندی از فرصت های اقتصادی جنوب ایران و همکاری با برندهای معتبر این حوزه، توانست به جایگاه مناسبی در جنوب کشور دست یابد.

تجربه و علاقه ی مدیرعامل این شرکت، آقای پویانامداری به هنر و رسانه، سبب شد که گروه پویاکاران به پشتوانه ی اعتبار مدیران خود، به بخش رسانه و برنامه سازی ورود نماید و در سال 1390 به عنوان سرمایه گذار، با تهیه و تولید برنامه ی تلویزیونی صبح خلیج فارس، با حضور سلبریتی های مطرح کشور و با مشارکت صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، وارد عرصه هنر و رسانه شد که این برنامه به یکی از موفق ترین و محبوب ترین، برنامه های شبکه های استانی کشور، تبدیل گردید.

گروه پویاکاران، پس از ورود موفقیت آمیز، به عرصه هنر برنامه سازی، با صبح خلیج فارس، در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی_ هنری، به برگزاری کنسرت ها و ورکشاپ های متعدد هنری، اقدام نمود که با استقبال عمومی ویژه ای روبه رو گردید.

این گروه که حالا دیگر به واسطه ی تجارب موفقیت آمیز و متفاوت خود، نام شناخته شده ای به شمار می آید، در سال 1398 در اقدامی جسورانه، اولین مجله سبک زندگی استان هرمزگان را با هدف ارتقای سطح کیفیت زندگی مردم ساکن این منطقه و معرفی فرصت های خارق العاده گردشگری، تجاری، اقتصادی ، اجتماعی، فرهنگی و … راه اندازی نمود که حرکتی نو در جامعه ی رسانه ای جنوب کشور، به شمار می رود.

هلدینگ پویاکاران که ثابت نموده است، چشم اندازی وسیع و جهانی دارد و از فرصت های جدید در عرصه های مختلف حمایت می نماید، در سال 1398 گروه تبلیغاتی _رسانه ای خود را پایه گذاری نمود و به صورت تخصصی و حرفه ای وارد حوزه تبلیغات دیجیتال، سوشال مدیا و برندسازی تجاری و شخصی شد و به ارائه مدرن ترین و پیشرفته ترین خدمات در این زمینه پرداخت. گروه پی کی مدیا نیز مانند سایر بخش های شرکت پویاکاران، در مدت اندکی به پشتوانه ی دانش بین المللی و خلاقیت مدیران خود توانست، به یک تیم متخصص و مرجع، در حوزه خدمات دیجیتال مطرح گردد و نظر کسب و کار و برندهای موفق و صاحب نام در حوزه های مختلف تجاری، تولیدی، خدماتی، پزشکی و …  را جلب و برای ورود به دنیای تبلیغات دیجیتال و معرفی برندشان از خدمات گروه پی کی مدیا استفاده نمایند. علاوه بر این گروه پویاکاران، به فعالیت های متفرقه دیگری، نظیر برگزاری انواع فستیوال ها، نشست ها، دوره ها، هماهنگی و برنامه ریزی مراسمات و ارائه خدمات مشاوره ای  و.. می پردازد. اما نگاه جهانی مدیران آن و سالها تجربه و دانش، سبب شده است که به تمام اینها بسنده ننموده و از فرصت های پیش رو، در حوزه های مختلف بهره برده و با ارتقای سطح جایگاه خود، خدمات مفید تر و هوشمندانه تری به جامعه ارائه دهد.

موقعیت استراتژیک بندرعباس

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در حاشیه خلیج فارس و دریای عمان، با  مساحتی در حدود 72631 کیلومتر مربع قرار دارد. هرمزگان را، با توجه به جایگاه حساس جغرافیایی و قرارگیری در نزدیکی تنگه هرمز، به واقع باید دروازه توسعه و پیشرفت ایران دانست که به عنوان یکی از  حساس ترین و حیاتی ترین گذرگاههای کشور، اهمیت بسیاری دارد.

قرارگیری در موقعیت استراتژیک جغرافیایی، دارا بودن 14 جزیره بزرگ و کوچک، حضور بنادر اصلی آب عمیق در آن و واقع شدن در کریدور جنوب به شمال، در راستای افزایش نقش ایران، در ترانزیت بین‌المللی از مزیت‌های نسبی هرمزگان در افزایش رشد اقتصادی کشور است. همچنین کارکردهای مختلف تجاری، توریستی و نفتی و همجواری با کشورهای آن سوی خلیج فارس و جنوب شبه جزیره عربستان، از دیگر قابلیت های برجسته ی این استان محسوب می شود.

روند رو به رشد و  توسعه بنادر سطح منطقه خلیج فارس، موجب تقویت سرمایه‌گذاری‌های ملی، در بنادر استان هرمزگان به منظور ایجاد سطح بالاتری، از توان رقابت‌پذیری ایران، با کشورهای پیرامونی آن و ایفای نقش بهتری در اقتصاد منطقه‌ای شده است.

بازرگانی

صادرات، واردات و حمل و نقل از مهم ترین امور تجاری و اقتصادی می باشند که مجموعه ای گسترده و دامنه دار از فعالیت های خدماتی  بازرگانی را شامل می شوند و کسب و کارهای فعال در این بخش نیاز است که از دانش و تجربه کافی برخوردار باشند تا در عرصه رقابت پایدار و کارآمد ظاهر گردند.

صاحبان شرکت های تجاری_ بازرگانی که در  حوزه های بین المللی فعالیت دارند،  به خوبی می دانند که آشنایی با امور گمرکی، آگاهی از  قوانین مرز های مختلف بین المللی، بررسی فرآیندها و روش های متنوع حمل نقل، شناسایی دقیق و صحیح مراحل ترخیص از جمله ملزوماتی است که می بایست در دستور کار  قرار گیرد و برای آن یک استراتژی مدون و استاندارد تعیین گردد. چراکه هرگونه عدم شناخت و سهل انگاری به ضررهای هنگفت مالی و اعتباری و همچنین مسائل و مشکلات حقوقی  منجر می گردد.

گروه مشاوره و بازرگانی پویاکاران با بیش از 16 سال سابقه فعالیت و به پشتوانه ی تجربیات ارزشمند مدیران وکارشناسان خود به عنوان یک شرکت تخصصی و معتبر در زمینه ارائه مشاوره خدمات گمرکی  در حوزه لجستیک، واردات، صادرات، ترخیص کالا در جنوب کشور شناخته شده است.  موضوع فعالیت شرکت شامل کلیه امور مرتبط با حمل و نقل دریایی، تخلیه، بارگیری و صادرات و واردات کالای مجاز داخلی و خارجی ، انجام امور ترخیص، انبارداری، بارشماری و استریپ کالا از کلیه بنادر و گمرکات کشور، تامین ماشین‌آلات سنگین و ادوات مربوطه می باشد.   پیش بینی و شناخت مسائل و چالش های موجود در بازرگانی خارجی، شناسایی تهدید های  یک سرمایه گذاری، مشاوره واردات و صادرات کالا، بازاریابی صادراتی و راهکارهای آن، تخمین هزینه های اصلی و جانبی کالا از آغاز تا اتمام پروسه ی انتقال، مشاوره ی ترخیص و دریافت مجوز های قانونی و گمرکی،  انتخاب شیوه و مسیر حمل و نقل یک محموله یا کالا و… برخی از خدمات مشاوره ای گروه پویاکاران محسوب می شود که بر اساس راهبردهای کلی و تعیین شده شرکت،  خود را متعهد می داند تخصصی ترین خدمات مشاوره ای را با مشارکت بهترین متخصصان حوزه ی تجارت بین الملل،  مطابق با نیاز روز و همچنین با تجزیه و تحلیل دقیق داده های موجود ارائه دهد تا از این طریق بتواند بر بهبود کسب و کارهای فعال در حوزه بازرگانی تاثیر سازنده بگذارد.

 هنر و رسانه

رزومه کلی  بخش  هنر و رسانه :

گروه پویاکاران مفتخر است که با حضور سازنده و مثبت خود در بخش هنر و رسانه توانسته یکی از شرکت های تاثیرگذار در جنوب کشور باشد. دامنه ی فعالیت های این گروه در حوزه های فرهنگی، هنری و رسانه ای بسیار گسترده و جامع می باشد که  هر کدام دارای سبک ویژه و متد خاصی است که آن را از سایر فعالیت های مشابه متمایز می سازد. بهره مندی از دانش روز، نگاه بین المللی، توجه به موضوعات بنیادین  جامعه، خلاقیت منحصر به فرد و  بهره گیری از پتانسیل های بومی_ منطقه ای نادیده گرفته شده در راستای فرهنگ شناسی و فرهنگ سازی موثر و رو به توسعه  برخی از مشخصه های فعالیت های هنری_رسانه ای پویاکاران محسوب می شود که در نوع خود بسیار بارز و جالب توجه است. پروژه های اجرایی فرهنگی و هنری، گروه رسانه ای پویاکاران در عین حال که بسیار متنوع و جامع است اما هدف مشخصی را در پی دارد که هماهنگی و همگامی با استاندارهای جهانی با هدف رشد و پیشرفت و ارتقای جایگاه رسانه و هنر و در خدمت گرفتن آن برای اهداف والای اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و.. است.

برنامه صبح خلیج فارس

 

رزومه اولیه صبح  خلیج فارس :

 گروه پویاکاران به عنوان سرمایه گذار و تهیه کننده برنامه تلویزیونی صبح خلیج فارس یکی از شرکت های موفق و برجسته در حوزه برنامه سازی در استان هرمزگان به شمار می رود. این برنامه تلویزیونی به واسطه ی دقت نظر در ساخت و اعمال استانداردهای برنامه سازی در آن و  همچنین با در نظر گرفتن شرایط  بومی و  فرصت های فرهنگی، گردشگری و تجاری استان هرمزگان به یکی از موفق ترین و محبوب ترین برنامه های صدا و سیمای مرکز خلیج فارس تبدیل شد  و توانست جاذبه های  بومی این منطقه را به بهترین وجه ممکن  معرفی نماید. صبح خلیج فارس برنامه ای ترکیبی و گفتگو محور با حضور برجسته ترین هنرمندان، بازیگران، خوانندگان و سلبریتی های کشور بود که از سال 1390 تا  1395 به مدت پنج سال هر صبح جمعه از قاب زنده ی شبکه استانی خلیج فارس  و شبکه سراسری شما روی آنتن می رفت و گفتگوی های جذاب و چالشی آن با میهمانان، آیتم های متنوع، به تصویر کشیدن جاذبه های شهر بندرعباس نظیر فرهنگ، پوشش بومی، سواحل زیبا و آداب و رسوم اصیل  سبب شده بود که مخاطبان بسیاری از سرتاسر کشور جذب نماید واز این منظر می توان آن را برنامه ای تاثیرگذار دانست که توانست به عنوان یک الگوی موفق عمل نماید.

مجله نخل طلایی

معرفی مجله نخل طلایی

یکی از شاخصه های یک جامعه، تیم و گروه پیشرفته و مدرن برخورداری از رسانه ای مستقل و معتبر است که بتواند دیدگاه و سبک زندگی اعضای آن را به نمایش بگذارد و به دیگران منتقل کند. جامعه ی بدون رسانه جامعه ای پویا و زنده نیست و نمی تواند به پیشرفت و رشد چندان امیدوار باشد. در همین راستا گروه پوکاران که در طول دوره های فعالیت خود ثابت نموده است، اندیشه ای والا و نگاهی عمیق دارد، به سراغ معتبرترین رسانه ی چاپی رفت تا  بدین وسیله بتواند نام خود را ماندگار و به اهداف و استراتژی های تعیین شده خود دست یابد.

در جهانی که ارائه دیتا و اطلاعات در حوزه های مختلف در بستر وب و به صورت آنلاین ارائه می گردد ممکن است چاپ مجله و نشریه قدری عجیب به نظر برسد اما کسانی که با اهمیت رسانه های چاپی در برندسازی، اعتبار و ماندگاری آن آشنا باشند، میدانند که این یک تصمیم  و اقدام هوشمندانه است.

گروه پویاکاران در راستای رسیدن به اهداف بلندپایه خود اولین رسانه چاپی سبک زندگی مردم استان هرمزگان را در قالب مجله راه اندازی نمود تا بتواند از این طریق زبان گویای فرصت ها و جاذبه های جنوبی ترین استان ایران گردید. نخل طلایی در تمامی سال های انتشار خود همواره تلاش نموده است که به کیفیت سبک زندگی جامعه بیفزاید و از این منظر در جایگاهی قرار گیرد که بتواند نقش فزاینده ای در معرفی سبک زندگی ایرانی_هرمزگانی داشته باشد و ازسویی از فرصت های تجاری و اقتصادی نیز غفلت جنوب غفلت ننموده و با شناساندن زوایای مختلف تجاری و اقتصادی جنوب، موفق شده است به رشد و توسعه کسب و کارها در این منطقه کمک نماید.

نخل طلایی به عنوان یک مجله سبک زندگی همواره تلاش نموده است نگاه و رویکردی متفاوت به شیوه ی زندگی مردم جنوب و مسائل مختلف این منطقه داشته باشد، و با شناسایی نقاط قوت و ویژگی های مثبت، تصویری عینی و واقعی و در عین حال سازنده و رو به توسعه از جنوب کشور ارائه دهد و از این طریق به رشد و توسعه ی  فرهنگ، هنر ، اجتماع و اقتصاد این منطقه کمک نماید. این نشریه مردمی علاوه بر پرداختن به موضوعات سبک زندگی بومی مردم جنوب کشور، به موضوعات مختلفی  نظیر  معرفی افراد و کسب و کارهای موفق، حمایت از هنرمندان، پرداختن به فعالیت های عام المنفعه … را در سیاست گذاری های کی خود قرار داده است تا از این منظر بتواند به رسالت های تعریف شده خود دست یابد.

برگزاری کنسرت

کنسرت  های موسیقی یکی از تفریحات محبوب در بین اقشار مختلف مردم به وِیژه قشر جوان کشور است که تاثیرات عمیقی در ابعاد مختلف فرهنگی، هنری، اقتصادی، روانی و… بر یک جامعه می گذارد و سبب می شود و می تواند به رشد و توسعه یک جامعه در تمامی این ابعاد کمک شایانی نماید. برگزاری  کنسرت از نخستین فعالیت های فرهنگی و هنری گروه پویاکاران محسوب می شود که با هدف حمایت از جامعه موسیقی و در راستای ترویج شاد زیستی دراستان هرمزگان آغاز شد. کنسرت حمید عسگری در سال 1391 اولین حرکت موفق و مثبت پویاکاران در این زمینه بود که به مدد آن برگزاری کنسرت در جنوب کشور رونق ویژه ای یافت و توجه خوانندگان مطرح بسیاری رابه برگزاری کنسرت در جنوب کشور و بنادر و جزایر استان هرمزگان جلب نمود . این توجه و حضور خوانندگان نیز سبب توسعه روز افزون صنعت گردشگری و توریستی در جنوب کشور گردید.

خوانندگان

 خواننده: حمید عسگری /  محل برگزاری: تالار شهید آوینی /  تاریخ : دهم و یازدهم اسفندماه 1391/ تهیه کننده: پویانامداری

خواننده: بهنام صفوی/  محل برگزاری: تالار شهید آوینی / تاریخ دوم اردیبهش ماه 1392/ تهیه کنندگان: پویانامداری، جانی پور

برگزاری ورکشاپ

رزومه کلی این بخش :

یکی از فعالیت های ثمربخش گروه پویاکاران که موجب تحول و  رونق هر چه بیشتر فعالیت های هنری به صورت حرفه ای در جنوب کشور گردید، برگزاری ورکشاپ های تخصصی و پیشرفته ی هنری با حضور اساتید اهل فن و برتر کشوری بود که در پی احساس نیاز مطلق جامعه فرهنگ و هنر استان به چنین ورکشاپ هایی به مرحله اجرا درآمد که با استقبال ویژه علاقه مندان به هنر و رسانه روبه رو گشت.

ورکشاپ ها:

ورکشاپ اصول اجرای تلویزیونی / نیما کرمی

ورکشاپ گویندگی و اجرا در مقابل دوربین یکی از اصولی ترین و حرفه ای ترین ورکشاپ های هنری جنوب کشور بود که در اسفندماه سال 1397 توسط گروه پویاکاران با حضور هنرمند و مجری توانمند کشوری جناب آقای نیما کرمی در هتل بین المللی هرمز بندرعباس  برگزار شد. در این ورکشاپ نکات کلیدی اجرا، گویندگی، قرارگیری در برابر دوربین به هنرجویان آموزش داده شد.

ورکشاپ بازیگری / استاد پیام دهکردی

 یکی از ورکشاپ های گروه پویاکاران که بسیار مورد اقبال عمومی واقع شد، ورکشاپ بازیگری با حضور استاد پیام دهکردی بود که گامی بلند در جهت ارتقای سطح بازیگری در جنوب کشور به شمار می آید، استاد پیام دهکردی یکی از هنرمندان و بازیگران به نام تئاتر و سینمای ایران است که در موسسه آموزشی_ هنری امید را تاسیس نموده و برگزاری حرفه ای ترین دوره های هنری می پردازد و حضور این هنرمند و برگزاری ورکشاپ در استان هرمزگان از فعالیت های هنری شاخص گروه پویاکاران محسوب می گردد.

تئاتر و نمایش

یکی از فعالیت های هنری جذاب گروه پویاکاران ورود به عرصه تئاتر و برگزاری نمایش موفق رضا نظری است. این نمایش یک کمدی محبوب و موفق به زبان گیلکی بود که در اسفندماه سال … به مدت سه روز و در شش سانس متوالی در سالن طوبی در شهر بندرعباس به روی استیج رفت. رضا نظری یکی از بازیگران مطرح تئاتر کمدی کشور است که به عنوان طنزپرداز برتر شمال کشور نیز شناخته می شود. برگزاری نمایش کمدی رضا نظری به زبان گیلکی شمال ایران، در جنوب کشور اقدامی جالب توجه و خلاقانه بود که مورد استقبال مردم بندرعباس قرار گرفت که به همت و تهیه کنندگی گروه پویاکاران به مرحله اجرا درآمد.

مستند سازی

شرکت پویاکاران به عنوان یک گروه فعال در عرصه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و هنری در طول دوران فعالیت خود همواره بهبود وضعیت اجتماعی را به عنوان یکی از رسالت های اصلی و ویژه خود قرار داده و تلاش نموده است در تمامی فعالیت های رسانه ای خود این را لحاظ کند. یکی از فعالیت های هنری_ رسانه ای تاثیرگذار اما پر چالش این گروه حرفه ای ساخت مستندی اجتماعی در خصوص ساماندهی وضعیت بازار و مرکز تجاری فروش ماهی و سایرمحصولات صیادی بود که توانست اهداف تعیین شده یک مستند اجتماعی که نشان دادن واقعیت های اجتنماعی و بهبود این وضعیت است را پوشش دهد. این مستند اجتماعی که وضعیت نامناسب بازار ماهی فروشان بندرعباس را به خوبی به تصویر می کشد و شرایط مناسب و شایسته ای در شان شهر بندرعباس را به عنوان یکی از مراکز مهم تجاری و اقتصادی کشور مطالبه می نماید، توانست جریان رسانه ای قدرتمندی ایجاد نموده که در نهایت به بهبود و ساماندهی وضعیت موجود منجر گردید.

دعوت  مهمان و سلبریتی برای مراسمات مختلف

 یکی از خدمات شاخص اجرایی گروه پویاکاران هماهنگی های دعوت از مهمانان ویژه و سلبریتی ها در همایش ها، مراسمات، دوره ها، سمینارها و… است که با مشارک سایر برنامه گذاران در سرتاسر کشور صورت گرفت.  هماهنگی مهمان بازیگر، مجری، خواننده، شومن، استندآپ کمدین های مطرح، گروه های حرفه ای باستانی از جمله خدمات تشریفاتی بخش رسانه ای گروه پویاکاران به شمار می رود. همچنین کارگردانی، برنامه ریزی،  سناریو سازی و ایده پردازی برنامه هایی با استیج های زنده بخش کوچکی از فعالیت های متفرقه ی  واحد فرهنگی، هنری و رسانه ای پویاکاران محسوب می شود.

مشاوره و تبلیغات

رزومه کلی این بخش  

  هر برندی برای دستیابی به اهداف تبلیغاتی تعیین شده خود، نیازمند مشاوره تخصصی و تبلیغات  موثر و کارآمد است تا در دنیای کسب و کار و تجارت دیده شود. آژانس تبلیغاتی_ رسانه ای پویاکاران در راستای  ارائه به روزترین خدمات مشاوره  ای، در حوزه تبلیغات دیجیتال و برند سازی راه اندازی گردید تا با ایجاد تبلیغات موثر و متناسب با نیاز هر برند و طراحی استراتژی های بازاریابی گوناگون به کسب و کارهای مختلف کمک کند، خدمات  و وضعیت خود را بهبود بخشند. شناخت نقاط قوت و ضعف کسب و کار شما، شناسایی فرصت های موجود جهت گسترش فعالیت و تبلیغات در حوزه کاری هربرند، آسیب شناسی درون و برون سازمانی، مشاوره برندسازی سازمانی و شخصی،  انجام تبلیغات دیجیتال تخصصی و حرفه ای، بخشی از خدمات مشاوره ای _ تبلیغاتی آژانس پویاکاران به شمار می ر ود که توانست در مدت کوتاهی سبب رونق کسب و کارهای فعال در جنوب کشور گردد.

 

 مستند برند سیبون

صنایع غذایی سیبون با بیش از ۳۵ سال تجربه در زمینه تولید انواع کنسروجات گوشتی و غیر گوشتی در شهرستان سیاهکل – شهرک صنعتی ازبرم، واقع در استان گیلان در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع شامل سوله‌های انبار، سردخانه‌ها و سالن‌های تولید، با مالکیت و مدیریت مدیریت آقای مهندس عبدالنبی جُرک مشغول به کار است.این شرکت اولین دارنده‌ی نشان استاندارد خورشت از مؤسسه‌ی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده و هم اکنون دارنده‌ی گواهی نامه‌های ISO و حلال از شرکت ICS Group کانادا و همچنین نشان سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) می‌باشد.مشاوره و ساخت مستند در راستای برندسازی و معرفی محصولات و خدمات این کارخانه محبوب  صنعتی_ غذایی، از  موفق ترین پروژه های  تبلیغاتی گروه پویاکاران به شمار می رود.  برای ساخت این مستند حدود یک سال تحقیق و مطالعه ی حرفه ای و تخصصی در حوزه صنعت غذا با رویکرد و نگاه بین المللی صورت گرفت تا بتواند  به خوبی شاخصه های مثبت برند سیبون را شناسایی و معرفی نموده و همچنین دیدگاه صحیح و مناسبی را در رابطه با غذاهای کنسرو شده به مخاطب منتقل کند. این مستند توانست به خوبی اهمیت و ارزش نام تجاری را صنایع نمایان سازد و برند سیبون را از دریچه ای متمایز به مخاطبان معرفی نماید.

فستیوال بی تارز

آژانس تبلیغاتی پویاکاران با سابقه برگزاری جشنواره ها، استیج های زنده، سمینارها و نشست های متعدد، مشاور، طراح و مجری دومین فستیوال عروس بی تارز بود که با مشارکت سالن زیبایی بی تارز، استودیو عکاسی ماهورا و مزون لباس موگه،  سه برند صاحب نام شهر بندرعباس در هتل هرمز این شهر با هدف برندسازی، ایجاد تعامل سازنده با جامعه مشتریان این برندها ومعرفی  به روز ترین متدها برگزار گردید و با توجه به برخورداری از استاندارهای بین المللی بسیار مورد توجه سایر برندها و همچنین عموم مردم قرار گرفت.

پی کی مدیا

رزومه کلی پی کی مدیا

گروه پی کی مدیا که زیر نظر آژانس تبلیغات و رسانه پویاکاران فعالیت می کند، گروهی متشکل از متخصصان حوزه تبلیغات دیجیتال و سوشال مدیا شامل استراتژیست ها، تولیدکنندگان محتوا، گرافیستها، کپی رایتران و نویسندگان حرفه ای است که در زمینه ایده پردازی، ایجاد تبلیغات موثر و برندسازی فعالیت می کنند و در تلاش هستند در راستای شعار خود، تیمی خلاق با نگاهی جهانی، ارزنده ترین خدمات تخصصی خود را مطابق با استاندارهای روز جهان و متناسب با نیاز جامعه به کسب و کارهای فعال و پویا ارائه دهند. پی کی مدیا که تاکنون پروژه های موفق بسیاری در جنوب کشور اجرا نموده، با مشاوره ی دقیق در رابطه با برند سازی اصولی با توجه به فرصت های نهفته موجود در دنیای روبه پیشرفت امروز بخصوص در حوزه دیجیتال، تولید و عرضه محتواهای تخصصی مربوط به حوزه های مختلف کسب وکار، ایجاد بستر های فروش و تبلیغات در پلتفرم های مختلف متناسب با نیاز هر برند، پشتیبانی فنی و حرفه ای گامی مهم در جهت هوشمند سازی مشاغل و برندینگ ومعرفی  کسب و کارهای مستعد با خدمات ت برداشته است و خود را متعهد به خلاقیت مداوم، دقت نظر و عمل گرایی  می داند تا این روند رو به رشد و توسعه را حفظ نموده و تسریع بخشد.

با برخی از شاخص ترین و حرفه ای ترین پروژه های گروه پی کی مدیا آشنا شوید:

لیست پروژه ها و اطلاعات هرکدام

 پروژه تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام هوش نیک

معرفی برند:

نیک، اولین مرکز تخصصی تحقیقات هوش مالی کودک ایران در سال ۱۳۹۰ با همکاری جمعی از دکترین و متخصصین ایرانی در داخل و خارج از کشور تأسیس گردید. برگزاری جلسات متعدد در موسسات علمی در امریکا و استرالیا به عنوان پیشرفته ترین مراکز شناخته شده در جهان، پشتوانه علمی و عملیاتی مرکز تحقیقات نیک می باشد. مهمترین هدف تحقیقات این مرکز توسعه و شناسایی روش های معتبر به منظور تقویت هوش مالی کودکان می باشد. علاوه بر تحقیقات در زمینه هوش کودک ، انجام تست هوش کودک و همچنین ارائه خدمات آموزشی-مشاوره ای به منظور تقویت هوش مالی کودک در مرکز تحقیقات نیک صورت می پذیرد. مرکز هوش کودک نیک، نماینده رسمی موسسه تحقیقات هوش کودک استرالیا KFIRI در ایران می باشد.

خدمات پی کی مدیا به مرکز هوش نیک بندرعباس

مشاوره برندسازی در بستر دیجیتال

طراحی لی اوت و فضای بصری صفحه اینستاگرام

تولید محتوای تخصصی

ساخت تیزر

طراحی پوستر

مدیریت صفحه اینستاگرام

 برگزاری کمپین هشتگچی

معرفی کمپین هشتگچی:

هشتگچی بزرگترین و تنها جشنواره اینستاگرامی درجنوب کشور است که در راستای معرفی کسب و کارهای فعال به جامعه برگزار گردید. گروه پی کی مدیا به عنوان ایده پرداز، طراح و مجری، با آنالیز و بررسی  روش های گوناگون تبلیغاتی در بستر وب و همچنین ایده گرفتن از نمونه های موفق ایرانی و بین المللی این کمپین را اجرا نمود. هدف از راه اندازی  این جشنواره  محبوب و موفق  که در دو دوره و  با مشارکت بیش از …. برند مطرح و  با اهدای 000/000/500/1 ریال جایزه به مخاطبان برگزار شد، جذب مخاطب فعال و واقعی، تحلیل کسب وکار و گسترش بازار هدف برای معرفی و  ارائه خدمات و محصولات جنوب ایران، تدوین و استراتژی بازاریابی به شیوه ی مدرن ، تشخیص نیاز بازار، افزایش تعامل برند ها با مصرف کننده خدمات آنها و… بود که در طول دو دوره برگزاری خود توانست تاثیرات عمیق و مثبتی بر رشد و توسعه کسب و کارهای انلاین در استان هرمزگان داشته باشد. در این جشنواره محبوب استانی و اینستاگرامی که با استقبال ویژه عموم همراه بود، علاوه بر کسب و کارها و مخاطب عام، هنرمندان بسیاری اعم از مجریان، خوانندگان ، موزیسین ها و… نیز  حضور داشتند. که تاثیر به سزایی در جذب و موفقیت این کمپین داشت. گروه پی کی مدیا همچنین در این جشنواره با ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای خود به کسب و کارهای استان نقش مهمی در رشد و توسعه آنلاین شاپ ها ایفا نمود و توانست به ارتقای سطح کیفی تبلیغات دیجیتال در استان کمک شایانی نماید.

برند های حاضر در کمپین:

پروژه تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام عسل بانو

 عسل بانو فروشگاه عرضه و فروش انواع محصولات  آرایشی_ بهداشتی است که فعالیت حضوری خود را از سال 1382 اغاز نمود و در راستای برند سازی و گسترش ارائه خدمات در سال 1395 فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمود. عسل بانو با 20 سال سابقه فعالیت، جز اولین فروشگاه هایی در ایران بود که به فروش آنلاین رابه صورت کاملا حرفه ای شروع نمود و از آغاز تاکنون به ارائه محصولات اصل و اورجینال پرداخت و در حال حاضر این فروشگاه دارای بیش از 200 برند آرایشی، بهداشتی و مراقبتی و 35 مشاور متخصص است. فروش بر مبنای صداقت و مشاوره درست از جمله اصلی ترین اهداف این مجموعه به شمار می رود.

خدمات پی کی مدیا به فروشگاه عسل بانو  

مشاوره برندسازی در بستر دیجیتال

طراحی لی اوت و فضای بصری صفحه اینستاگرام

تولید محتوای تخصصی

طراحی تیزر و پوستر

مدیریت صفحه اینستاگرام

پروژه تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام ماهیچی

 

معرفی برند: ماهیچی یک کسب و کار استارتاپی ست که در زمینه  فروش و عرضه آبزیان تازه فعالیت می کند و انواع ماهی و میگو را به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها از صیاد به مصرف کننده نهایی می رساند. این استارتاپ با هدف عرضه ماهی سالم و تازه ی جنوب کشور، ایجاد ارتباط بین صیاد و مشتری، حذف واسطه‌ها و افزایش سود صیادان ایجاد شده است که در آن مشتریان از سراسر ایران بتوانند از یک شخص واقعی خرید کنند. از اهداف دیگر این کسب وکار، آشنایی صیادان با دنیای آنلاین و ورود به این فضای کسب و کار و عدم استفاده از محصول غیر انجمادی است.

خدمات پی کی مدیا به استارتاپ ماهیچی   

مشاوره برندسازی در بستر دیجیتال

طراحی لی اوت و فضای بصری صفحه اینستاگرام

تولید محتوای تخصصی

مدیریت صفحه اینستاگرام

پروژه تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام خانه هوشمند خاطف

خاطف یک شرکت تخصصی در زمینه هوشمند سازی ساختمان است که  در سال 1391 به ثبت رسیده و با تیمی متشکل از متخصصین شبکه و ارتباطات، در بخش های مشاوره، طراحی، نظارت، ارائه تجهیزات، نصب و راه اندازی هوشمند سازی ساختمان در استان هرمزگان فعالیت می کند.

خدمات پی کی مدیا به خانه هوشمند خاطف 

مشاوره برندسازی در بستر دیجیتال

طراحی لی اوت و فضای بصری صفحه اینستاگرام

تولید محتوای تخصصی و خلاقانه

مدیریت صفحه اینستاگرام

تصویربرداری و تدوین

ساخت تیزر

پروژه تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام دکوسالت استون

معرفی برند:

معدن دکوسالت استون یک معدن دکوراتیو و انرژی بخش در جنوب کشور است که قطعات بکر سنگ نمک را  از دل کوه های نمکی استخراج نموده و  بدون هیچ گونه تغییر و دخل و تصرفی به دست مصرف کننده نهایی می رساند، این معدن که در فاصله ی40 کیلومتری از شهر بندرعباس واقع شده است، تراشه های نمک طبیعی و اصیل که برای دکور و انرژی درمانی کاربرد دارد را با قیمت مناسب و با هدف ترویج لایف استایل طبیعی بدون آسیب به محیط زیست با استفاده از روش های غیرتهاجمی با کمترین میزان اثر تخریبی عرضه می کند.

خدمات پی کی مدیا به معدن دکوسالت استون

مشاوره برندسازی در بستر دیجیتال

طراحی لی اوت و فضای بصری صفحه اینستاگرام

تولید محتوای تخصصی و خلاقانه

مدیریت صفحه اینستاگرام

فیلم برداری از معدن و تدوین

عکاسی محصولات

تولید پادکست و مدیتیشن

ساخت تیزر

پروژه تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام ستاره زیبایی آریا

ستاره زیبایی آریا، یک شرکت معتبر پخش محصولات آرایشی و بهداشتی است که در سال 1386 در شهر بندرعباس تاسیس گردید. این شرکت نمایندگی انحصاری پخش محصولات مراقبت پوست و موی  بسیاری از  برندهای معتبر آمریکایی، اروپایی و ایرانی است که با بهره گیری از 15 سال تجربه و داشتن همکاران حرفه ای، تیمی پرتلاش و همدل در زمینه پخش، بازاریابی، و فروش،  یکی از معروف ترین و معتبرترین شرکت های پخش در استان هرمزگان محسوب می شود.

خدمات پی کی مدیا به معدن دکوسالت استون

مشاوره برندسازی در بستر دیجیتال

طراحی لی اوت و فضای بصری صفحه اینستاگرام

تولید محتوای تخصصی و خلاقانه

مدیریت صفحه اینستاگرام

عکاسی محصولات

تولید پادکست  معرفی محصولات

ساخت تیزر و طراحی پوستر

پروژه تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام کلینیک زیبایی دکترتقیان

معرفی برند:

کلینیک تخصصی دکتر سیده فاطمه تقیان  یک مرکز منحصر به فرد زیبایی پوست و مو در جنوب کشور است که با بهره‌مندی از کاردرمانی متخصص و حرفه ای خدمات زیبایی باکیفیت ارائه می دهد. این مجموعه با برخورداری از به جدیدترین دستگاه های و متدهای  روز دنیا در زمینه زیبایی و جوانسازی پوست، لیزر درمانی، تزریق انواع بوتاکس و فیلر، چربی سوزی و لاغری موضعی، احیا و درمان مو و… فعالیت می نماید.

 خدمات پی کی مدیا به کلینیک زیبایی دکتر تقیان

مشاوره برندسازی در بستر دیجیتال

طراحی لی اوت و فضای بصری صفحه اینستاگرام

تولید محتوای تخصصی و خلاقانه

مدیریت صفحه اینستاگرام

تصویر برداری و تدوین

تدوین استراتژی تبلیغات موثر و هوشمند اینستاگرامی

 پروژه تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام خانه مدیران کارآفرین

خانه مدیران کارآفرین یک کانون خصوصی  مردم نهاد است که با مشارکت صاحبان موفق ترین کسب و کارهای جنوب کشور در حوزه های مختلف تاسیس گردید. این سازمان مردمی که توسط عده ای از کارآفرینان برجسته و برتر استان هرمزگان اداره می شود، در تلاش است که با اجرای آموزش های حرفه ای، ایجاد تعامل موثر و مٍثبت بین مدیران، هم اندیشی سازنده و برگزاری نشست های مفید به  ارتقای کیفی سطح مدیریت در مشاغل مختلف کمک کند و فضا و بستر لازم جهت رشد و ترویج فرهنگ کارآفرینی و موفقیت را نیز فراهم سازد.

خدمات پی کی مدیا به خانه مدیران کارآفرین

مشاوره  برندسازی در بستر دیجیتال

طراحی لی اوت و فضای بصری صفحه اینستاگرام

تولید محتوای تخصصی و خلاقانه

مدیریت صفحه اینستاگرام

تصویربرداری از جلسات و نشست های متعدد

ساخت و طراحی انواع تیزر و پوستر گردهمایی ها، نشست ها و جشنواره ها

پروژه تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام نخل طلایی

نخل طلایی نخستین مجله سبک زندگی مردم جنوب کشور است که با هدف ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار مختلف جامعه و معرفی فرصت های بی دبدیل فرهنگی، اجتماعی، تجاری، اقتصادی و توریستی زیر نظر بخش  هنر و رسانه گروه پویاکاران تاسیس گردید. استقبال جامعه  از مجله نخل طلایی به عنوان یک رسانه معتبر چاپی  و لزوم اطلاع رسانی و تعامل با خوانندگان سبب شد که صفحات مجازی آن نیز راه اندازی گردد تا از این درگاه بتواند به اهداف و رسالت اصلی خویش نائل آید. در این صفحات علاوه بر معرفی شماره های چاپی مجله و تحلیل رویکرد گروه تحریریه و طراحی ،  اخبار مهم و معتبر علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی با نگاهی نو و متفاوت به اشتراک گذاشته میشود.

 

خدمات پی کی مدیا به خانه مدیران کارآفرین

طراحی لی اوت و فضای بصری صفحات مجازی

تولید محتوای تخصصی و خلاقانه

مدیریت صفحه اینستاگرام

ساخت و طراحی انواع تیزر و پوستر

تهیه خبر و گزارش های جذاب

برگزاری کمپین های تخصصی

پروژه مشاوره و تبلیغات اولین دوره انتخابات هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان

نخستین دوره انتخابات کانون وکلای استان هرمزگان در دی ماه سال 1400 برگزار گردید. تا پیش از این وکلای دادگستری شهر بندرعباس تحت نظارت کانون مرکزی پایتخت فعالیت می نمودند که با تلاش و ممارست وکلا برای اولین بار در طول تاریخ وکالت استان هرمزگان توانست به استقلال دست یابد که یک نقطه ی عطف و دستاورد مهم به شمار می رود. گروه پی کی مدیا بخش مهمی از مشاوره به کاندیدای اصلی و تبلیغات انتخاباتی را در این دوره برعهده داشت و به عنوان یک تیم تبلیغاتی_ انتخاباتی به برگزاری هرچه بهتر این انتخابات کمک شایانی نمود.

خدمات ارائه شده ی پی کی مدیا در پروژه ی انتخابات کانون وکلای استان هرمزگان

مشاوره ی تخصصی به کاندیدا

شعارنویسی تبلیغاتی

سناریو نویسی مصاحبه انتخاباتی

طراحی و ساخت  انواع پوستر و تیزر تبلیغاتی

تصویربرداری و تدوین

 

خانه مدیران کارآفرین

خانه مدیران کارآفرین یک سازمان مردم نهاد غیرسیاسی، غیردولتی و غیر انتفاعی است که در تاریخ تیرماه 1395 در جنوب کشور ایران و با مشارکت کسب و کارهای موفق شهر بندرعباس افتتاح گردید. این سازمان خصوصی از اصناف مختلف با 26 نفر عضو و هیأت موسس 9 نفره به ثبت رسیده است و  توسط هیئت مدیره ای متشکل از کارآفرینان حوزه های مختلف اداره می شود.  این کانون مردم نهاد که  در زمینه کار آفرینی و بهبود فضای کسب و کارفعالیت می کند و  با هدف ایجاد محیط هم افزا جهت تعادل و هم اندیشی، بهبود فضای کسب و کار اعضاء با استفاده از انتقال تجربه، شناسایی فرصت های سرمایه گذاری تاسیس گردیده و در تلاش است با برگزاری گردهمایی های عمومی مستمر، شناسایی و دعوت مدیران کسب و کار موفق، استقرار مدیریت دانش مبتنی بر وب جهت انتقال دانش و تجربیات اعضاء با یکدیگر، شرکت در تورهای تفریحی، نمایشگاهی و بازرگانی  به اهداف تعیین شده خود دست یابد.

مدیرعامل: مهندس پویا نامداری

اعضای خانه مدیران کارآفرین

 رحیم اژدری                 

مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای کالا بهرسان تارا نوین

فاطمه آجنگان                

مدیر عامل شرکت تعاونی پیشگامان آنامیس جرون خدمات

علی شهابی                    

بازرگانی شهابی_ مجموعه چاپ و‌تبلیغات کهکشان

مریم کراری                          

   آموزشگاه اوج  

امیر تراکمه        

سردفتر- دفترخانه اسناد رسمی شماره ۱۰-خدمات ثبتی و مشاوره ایی

امید پورافروز                  

شرکت ساختمانی طوس آستان-مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور پارک ساران

رضا شاکر ایکنار

مدیرعامل شرکت حمل و‌نقل نیک ترابر بندر

 رییس هیات مدیره ی پردیس هگمتانه نوید

 

علیرضاعابدی     

مدیر عامل گروه رادمان درب وپنجره ودکوراسیون

 رضا پورمعصومی

 مدیر معدن تولید شن و ماسه

فرهاد اسداللهی آتشگاه     

مبلمان اداری آلما

مارينا نامدار       

مدیر عامل اتي سازان گامرون

سید مهدی فخری           

مدیر عامل خانه کیفیت ایرانیان آموزش، مشاوره، ارزیابی

مهدی آزاد                     

عضو هیئت مدیره تولید، بسته بندی و پخش مواد غذایی پیوند مزرعه دشت

ایمان امیری نسب

مدیر مسئول کلینیک دامپزشکی

اسماعیل نریمان

مدیریت درب ضد سرقت مرکزی نریمان

 مدیر عامل مدرن چوب هرمزگان

محسن کاظمی نژاد         

مدیر تولید شرکت آلومینیوم جنوب(سالکو)

یونس کیانی مهر 

مدیر عامل شرکت آسان ماشین الامتو

داوود جبرئیلی

مدیر عامل ستاره زیبایی اریا پخش

محمد روزی طلب

رئیس هئیت مدیره شرکت بهین ترخیص سرزمین پارس

علیرضا سعدی

مدیر عامل شرکت سهند گستر پارسیان

حجت ملکی

مدرس – مشاوره مالی-مالیاتی-درمانگر کسب و کار

سهیل ستوده نیا

مدیر عامل خدمات صادرات_واردات الماس تجارت تاو

عبد الرضا نادری پور                    

مسعود سالاری   

مدیر عامل مجموعه غذایی لذیذ

فرزاد قناعتیان                

مدیر کارخانه خرما دمباز

فهرست